IC35SD060
Gear database
IC35SD060
Prijs
12,12
Reviews
(0)
Bekijk meer producten van Inco X-lead
Inside Audio review
We hebben dit product nog niet gereviewd.
?
Deel dit product met een vriend(in)
Verkooppunten
1 winkel verkoopt de IC35SD060
Prijs oplopend
In de buurt bij jou
Guitarshop Delft
Delft
Contact
Specificaties
EAN
Soortgelijke producten
Kabels
Rode SC3 verloopkabel van 3.5 mm TRRS naar 3.5 mm TRS
Vanaf 11,-
Bekijk
Kabels
Stagg STC6P 2x 6.35 mm - 2x 6.35 jack kabel 6m
Vanaf 11,60
Bekijk
Cordial CFM 0.15 WK stereo 3.5 mm male - 6.3 mm female